KONST / Litografier / Färglitografi 13207244
nr 1320 7244
Jordi Bota
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/25. Motivet: 52x63cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 april 2020
kl 18:08:18
20/4 15:48:54
Jordi Bota
Läs mer om Jordi Bota